• ...

برای ارتباط با کنفرانس و هرگونه پرسش از دبیرخانه در حین برگزاری کنفرانس، با شماره موبایل کنفرانس تماس حاصل نمایید ۰۹۰۲۴۰۱۷۰۳۶
1396/01/29 ادامه مطلب


 
شرکت‌کنندگانی که پیش از این برای تاریخ‌های اعلامی متقاضی خوابگاه بوده‌اند، مطلب زیر را مطالعه نمایند.
1396/01/29 ادامه مطلب


 
دفترچه راهنمای کنفرانس را به همراه برنامه زمانبندی ارایه‌ها می‌توانید از بخش فایل‌ها یا ادامه مطلب دریافت نمایید.
1396/01/29 ادامه مطلببه منظور سهولت اطلاع‌رسانی به شرکت‌کنندگان عزیز، کانال اطلاع‌رسانی کنفرانس در شبکه تلگرام ایجاد شده و شما می‌توانید از طریق آدرس زیر عضو کانال شوید. https://t.me/IoT2017Isfahan
1396/01/27 ادامه مطلبپژوهشگران گرامی می‌توانند در ادامه مطلب، برنامه زمانبندی کنفرانس را مطالعه کرده و بر اساس آن برنا‌مه‌ریزی خود را انجام دهند.
1396/01/27 ادامه مطلب


 
در ادامه می‌توانید جزئیات و سرفصل‌هایی که در کارگاه‌های آموزشی مورد بررسی قرار می‌گیرند را ملاحظه فرمایید.
1396/01/26 ادامه مطلب


«اینترنت اشیاء» فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی (انسان، حیوان و یا اشیاء) قابلیت ارسال داده ازطریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اینترنت یا انواع دیگر، فراهم می‌گردد.. اینترنت اشیاء یک فناوری در حال ظهور و گسترش است که این ظهور و گسترش هر دو حوزه­ی تحقیقات، و کاربرد را شامل میشود. بنابر برآوردها، در سال ۲۰۲۰ بازار IoT به بالاتر از ۳۰۰ میلیارد دلار در سال خواهد رسید. در آینده نزدیک، حضور اینترنت اشیا در زندگی روزمره بسیار محسوس خواهد بود. بنابراین و با توجه به نوپایی این حوزه، سرمایه گذاری علمی و فنی در آن می­تواند باعث ایجاد مشاغل نو گردد. همچنین تحقیقات علمی در این حوزه در ایران و جهان به سرعت در حال رشد است.

طی چند سال گذشته فعالیتها و نشستهای مختلفی در ارتباط با اینترنت اشیا توسط دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان محقق گردیده است. در ادامه این فعالیتها این دانشکده مفتخر به میزبانی و برگزاری اولین کنفرانس بین المللی اینترنت اشیاء، کاربردها و زیر ساخت­ها در بهار ۱۳۹۶ در شهر زیبا و تاریخی اصفهان گردیده است.

کمیته برگزاری از کلیه محققین محترم، دانشگاهیان، دانشجویان، و شرکتهای صنعتی و خدماتی علاقمند و صاحب تجربه در حوزه اینترنت اشیاء جهت شرکت و مشارکت در این کنفرانس صمیمانه دعوت به عمل می آورد.

دبیرخانه کنفرانس

آدرس پستی: اصفهان- خیابان هزار جریب- دانشگاه اصفهان - دانشکده فنی و مهندسی - طبقه سوم - اتاق ۳۳۴

تلفن: ۳۷۹۳۴۰۲۹-۰۳۱
همراه: ۰۹۰۲۴۰۱۷۰۳۶
پاسخگویی: ساعت ۹ تا ۱۴ شنبه تا چهارشنبه

پست الکترونیکی: iot2017
@res.ui.ac.ir

تاريخ برگزاری کنفرانس : ۳۰-۳۱ فروردین ۱۳۹۶

مهلت ارسال مقالات :۱ بهمن ۱۳۹۵
تمدید مهلت ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱ اسفند ۱۳۹۵
تاریخ اعلام نتایج : ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۵ فروردین ۱۳۹۶
تاریخ ارسال نهایی مقاله : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۲۳ فروردین

آخرين مهلت ثبت نام در کنفرانس : ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ ۲۲ فروردین


يكشنبه 30 دي ماه 1397

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
همکاران اجرایی کنفرانس
حامیان